О компанії

ТОВ «ОАЗИС БИСАН» -українське підприємство, яке займається вирощуванням риб осетрових порід та виробництвом натуральної чорної ікри. 
ТОВ «ОАЗИС БИСАН» було засновано в 2011 році.
Вирощування риби відбувається в рециркуляційних системах УЗВ , при якому повністю виключається вплив зовнішніх факторів.
В нашій команді працюють тільки професіонали, які мають більш ніж 20-річний досвід роботи в рибній промисловості ,вони знають, як процес зростання та підтримки риби впливає на продуктивність та ефективнисть виробництва.
Проектна потужність рибоводної зони підприємства становить 25-30 тонн товарної риби та 1-2 тонн харчової ікри на рік.
Основний вид діяльності компанії – вирощування та реалізація риб осетрових порід: стерляді, бестера, російського осетра, а також отримання та переробка високоякісної чорної ікри. 
Ми застосовуємо останні досягнення та технології, що робить наше підприємство ідеальним та екологічно безпечним та дозволяє отримувати продукцію високої якості, яка відповідає всім міжнародним стандартам.

СЕРТИФІКАЦІЯ

В березні 2018 року на підприємстві впроваджено систему менеджменту німецькою організацією по сертифікації в області Міжнародних стандартів якості TUV SUD на предмет відповідності Міжнародним стандартам ISO 22000: 2005.

Експорт

У травні 2019 року рішенням Європейської комісії наше підприємство отримало реєстраційний номер ЕС : a-UA-14-20-121-VIII-PP , у зв’язку з чим має
право експорту продукції (ікра осетрових риб) до країн Європейського союзу.
Посилання: https://webgate.ec.europa.eu/sanco/traces/output/non_eu_listsPerCountry_en.html

Тільки чиста вода

Ми використовуємо тільки чисту воду для виробництва осетрової ікри, повністю вільну від важких металів, радіонуклідів, пестицидів. 

Тільки якісні корма

ОАЗИС БИСАН уважно стежить за якістю кормів та життєвими умовами риби. Генетично модифіковані продукти не використовуються під час виробництва кормів.

Якість нашої продукції безпосередньо залежить від стану наших осетрових. Саме з цієї причини в наших фермах ми використовуємо тільки очищену воду та корма для осетрових порід найвищої якості.

Любов і турбота

Ми працюємо з великою любов’ю та турботою, щоб зберегти цей королівський вид, вирощуючи рибу в середовищі як можна ближче до її природному існуванню, використовуючи найсучасніші технології.

Будучи майстрами в галузі вирощування осетрових та виробництві чорної ікри, ми віримо в сталий розвиток і гуманний підхід до розведення, нові методи та підходи постійно розвиваються.

Технологічний процес виробництва забезпечує стабільну якість та безпеку продукції, а оснащення лабораторії сучасними технологиями вимірювальної техніки та лабораторним обладнанням дозволяє проводити ефективний контроль фізико-хімічних показників і показників безпеки на усіх етапах виробництва. 

Якість та безпека продукції виробництва ТОВ «Оазис Бисан » підтверджується сертифікатами якості та відповідності вимогам НД.

види вирощуваних риб

Наш продукт

ИКРА СТЕРЛЯДІ

Стерлядь є звичайним євразійським видом осетрових, один з менших видів осетрових.
Розмір ікри складає від 1,5 до 2 мм.
 
Унікальний сірий колір, який можна знайти тільки в 2 типах осетрових: Білуга та Стерляді.
Смак – досягається ароматом та дуже тонкою текстурою, яку можна знайти тільки в стерляді.
Уся ікра упакована під вакуумом у скляні банки по 100 гр, зберегаючи ідеальний аромат та смак натуральної ікри осетрини.
 
Склад: ікра стерляді овульвана, сіль,E202, гліцерин.
 
Термін придатності: 12 місяців.
Зберігати при температурі від – 2 до – 4 º С.
Відкриту банку зберігати при температурі від 0 до + 6ºС не більше 48 годин.
 

ІКРА БЕСТЕРА

Бестер – гібрид білуги і стерляді, поєднує в собі переваги обох видів.
Ікринки досягають в діаметрі 2.5 мм,
колір варіюється від сріблясто-сірих до антрацитових відтінків, смак ніжний
Смак – досягається ароматом та дуже тонкою текстурою, яку можна знайти тільки в стерляді.
Уся ікра упакована під вакуумом у скляні банки по 100 гр, зберегаючи ідеальний аромат та смак натуральної ікри осетрини.
 
Склад: ікра бестера овульвана, сіль, Е202, гліцерин.
 
Термін придатності: 12 місяців.
Зберігати при температурі від – 2 до – 4 º С.
Відкриту банку зберігати при температурі від 0 до + 6ºС не більше 48 годин.
 
ІКРА ОАЗИС БИСАН – це непастеризоване ікра, з легким ароматом, ніжною консистенцією та розкішним букетом смаку.
Ми працюємо в тісному співробітництві з нашими клієнтами та завжди приймаємо до уваги їх смакові уподобання при виробництві нашої ікри.
Залиште ваше повідомлення і ми вам зателефонуемо


×
Leave your message and we will call you.


×
Оставьте ваше сообщение, и мы обязательно вам перезвоним.


×